Ürün Değişim İşlemleri

 

Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili değişim talebinizi, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde değişim işlemini yapabilmeniz için;

 

  1. Tarafınıza gönderilen ürünü faturası ve kutusu ile birlikle geri kargolamanız, kutunun/kargonun içerisine değişim için talep ettiğiniz diğer ürünün ürün kodunu yazmış olmanız gerekmektedir.
  2. Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve de orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.
  3. Ürün paketlerinin üzerinde, yazı, koli bandı veya başka herhangi bir deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimi için kargolayabilirsiniz.

 

Adres : Selahaddin Eyyubi mah. 1612 sok. No:11-17 Esenyurt - İSTANBUL

 

Ürün İade İşlemleri

 

Tüketici Kanunun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde, satın almış olduğunuz ürün/ürünleri aşağıdaki aşamaları tamamladıktan sonra İADE işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

  1. Sitemiz üzerinden (Üye Sayfası>Destek Talepleri) veya telefon ile arayarak iade işlemini başlatmış olmanız gerekmektedir.
  2. Ürün/ürünlerin etiketi ve bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalı ve ürüne zarar verilmeden denenmiş olmalıdır.
  3. Ürünlerin, bütün aksesuarları ve ambalaj malzemeleri de dâhil olmak üzere eksiksiz bir şekilde, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve yeniden satılabilecek durumda olmaları gerekmektedir.
  4. Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo, Çorap, Tozluk gibi ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılamamaktadır.
  5. Ürün, orijinal kutusu/ambalajı ve de orijinal faturası ile birlikte geri gönderilmelidir.
  6. Ürün paketlerinin üzerinde, yazı, koli bandı veya başka herhangi bir deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir.
  7. Gönderimlerinizi, herhangi bir kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Değişim ve iadelerde kargo ücretini göndericinin ödediğini, karşı ödemeli gönderilen kargoların hiçbir şekilde kabul edilmeyeceğini bilmenizi isteriz.

 

Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün değişimi için kargolayabilirsiniz.

 

Adres : Selahaddin Eyyubi mah. 1612 sok. No:11-17 Esenyurt - İSTANBUL  

 

Hafta için 10:00/18:00 saatleri arasında 0212 672 06 72 telefon numarasından bizlere ulaşabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

 

*Kapıda nakit yapılan siparişlerin iadeleri siparişi veren üyeye ait bir IBAN nosuna yapılma zorunluluğu vardır. Ve iade süresi ürün elimize ulaştıktan sonra 7  iş günü sürmektedir

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR