Sepetim

0 ürün - 0.00 TL

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

Toplam
0.00 TL
 Lig Outdoor ve Trekking Ayakkabı

Zorlu koşullara dayanıklı, sizi asla yarı yolda bırakmayacak outdoor ve trekking ayakkabıları, lig'un özgün tasarımlarıyla karşınızda! lig ayakkabılar ile doğaya hükmetmek ve engelleri aşmak çok kolay!

Trekking; genellikle gruplar halinde, tempolu bir şekilde doğada yapılan sportif yürüyüşlerdir. "Doğa yürüyüşü" deyince, akla elbette dağ, tepe gibi yüksek, engebeli alanlar geliyor. En zorlu tırmanışlar için yola çıkmadan önce ihtiyacınız olan ilk ekipman, sağlam bir ayakkabıdır. Dayanıklılık ve kalite sınavlarını başarıyla tamamlamış malzeme ve teknolojilerle üretilen lig outdoor ayakkabı modelleri hem kadın hem de erkek doğaseverlere yürüyüş keyfini yaşatıyor.

Şehrin kalabalığından kaçıp gittiğiniz ormanlarda, düşünmeniz gereken tek dert, yol olmalı. Rahat bir trekking ve outdoor ayakkabı seçimi yapmak, yürüyüşünüzü daha keyifli hale getirirken doğayla daha da bütünleşmenizi sağlayacaktır. lig'un outdoor bot modelleri ve trekking ayakkabı modelleri uzun yürüyüşlerinizi kolaylaştırmak ve performansınızı arttırmak için sizleri bekliyor.
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.